תחל שנה וברכותיה

בוגרים יקרים,


בפתחה של השנה החדשה ברצוני לברך אתכם, בוגרינו הטריים והוותיקים, בשנה טובה ומבורכת שתביא עמה התפתחות אישית ומקצועית ושלל הזדמנויות חדשות.


כמוסד אקדמי מוביל אנו רואים במחקר ובהוראה את המשימות העומדות בראש מעייננו. אני שמחה לבשר לכם כי בר-אילן היא האוניברסיטה הישראלית היחידה שעלתה השנה באופן משמעותי בדירוג שנחאי, הדרוג הבינלאומי המרכזי של אוניברסיטאות המחקר ואנו פועלים במרץ להמשיך במגמת עלייה זו. כמו כן, התברכנו השנה בעליה גדולה במספר הסטודנטים החדשים שנרשמו לאוניברסיטה. כרקטור האוניברסיטה אני יכולה גם להבטיח לכם שאנו שוקדים כל העת על הקמת קבוצות ומרכזי מחקר וכן תכניות ומסלולי לימוד חדשים שמטרתם לתת מענה לשינויים הרבים שמתרחשים במדע ולהשפיע על העולם שסביבנו.


אני מאמינה שהלימוד וההתפתחות ממשיכים לאורך כל החיים וששנות הלימודים באוניברסיטה הן רק ההתחלה והבסיס לעשייה וצמיחה. השנה יצרנו מספר מסגרות ואירועים שמטרתם לחבר אתכם לאוניברסיטה שלנו, הן בהיבט של השתלבות בשוק העבודה והן באמצעות חיבור לקהילה המדעית של אוניברסיטת בר אילן. אחד הפרויקטים המובילים הוא פתיחת המחזור הראשון של תכנית המנטורים בנובמבר 2017 אשר שמה לה למטרה להפגיש בוגרים מצטיינים ובולטים עם בוגרים טריים ובכך ליצור קהילה שמסייעת לפיתוח הקריירה ויכולות הלמידה והעשייה גם לאחר תקופת הלימודים. 


אני מקווה שתמצאו באוניברסיטת בר-אילן בית אליו אפשר תמיד לחזור, הן ללימודים מתקדמים והן לפעילויות ואירועים שונים.


אני מאחלת לכולכם שנת שלום, שלווה, בריאות והצלחה.


תחל שנה וברכותיה!


פרופ' מרים פאוסט


רקטור אוניברסיטת בר-אילן.

לכתבות נוספות...