מתקדמים לתואר הבא ביום הפתוח ב-3 במאי

המתעניינים יוכלו להיפגש לייעוץ אישי עם בכירי המרצים והחוקרים, לפגוש סטודנטים לתארים מתקדמים ולשמוע ממקור ראשון על הלימודים ועל הפעילות המחקרית במחלקה

ביום שלישי, 3 במאי 2013, בשעות 13:00-9:00 יערך יום פתוח באוניברסיטת בר-אילן בבניין הפקולטה להנדסה ובפארק האחדות הסמוך. ביום פתוח זה ניתן דגש מיוחד על תארים מתקדמים. המתעניינים יוכלו להיפגש לייעוץ אישי עם בכירי המרצים והחוקרים המובילים בדוכני  המחלקות, לפגוש סטודנטים ללימודי תואר שני ושלישי ולשמוע ממקור ראשון על הפעילות המחקרית ותכני הלימוד במחלקה. 

כמו כן, במבואה של בניין הנדסה תהיה תצוגה של טעימות ממגוון המחקרים פורצי הדרך המתקיימים במחלקות האוניברסיטה השונות. 

הרצאות לדוגמה יתקיימו במחלקה ללימודי ארץ ישראל וארכיאולוגיה ובתכנית לניהול וליישוב סכסוכים, המציעות השנה תכניות לימודים חדשות לתואר שני. המעוניינים להשתתף בהרצאות מוזמנים להירשם ולקבל פרטים בדפי הפייסבוק של המחלקות. לדף הפייסבוק של המחלקה לניהול ולישוב סכסוכים ולדף הפייסבוק של המחלקה ללימודי ארץ ישראל וארכיאולוגיה.

 

כמו כן מזומן למתעניינים סיור חווייתי בקמפוס המטופח, בתי הקפה והופעה של להקה שתנגן מוסיקה פופולרית. המתעניינים יוכלו להיעזר במערך ההסעות הפנימי של האוניברסיטה כדי לסייר ברחבי הקמפוס ולהגיע למתחמי הפעילות.