קהילת בוגרי מנהל עסקים

בית הספר למנהל עסקים באוניברסיטת בר-אילן הקים קהילת בוגרים והזמין את בוגרים להשתתף בערב ההשקה. באירוע התקיימה קבלת פנים שבה חידשו הבוגרים את הקשר עם חבריהם הוותיקים ללימודים וגם יצרו היכרויות חדשות וקשרים עסקיים. אחרי כן שמעו הבוגרים את הרצאתו של בוגר בר-אילן נדב קדרון, יזם ומקים חברת הביוטכנולוגיה "אורמד". עוד התקיימו באירוע פאנל בוגרים והרצאת אורח מפי הג'ודוקא אריק זאבי.

 
הערב נפתח בקבלת פנים ובמפגש מחזורים, שאיפשר לבוגרי בית הספר לחדש את הקשר עם החברים הוותיקים ללימודים וגם ליצור היכרויות חדשות ונטוורקינג.

 

לאחר מכן התקיימה הרצאתו של בוגר בר-אילן נדב קדרון, יזם ומקים חברת הביוטכנולוגיה "אורמד". הרצאתו של קדרון עסקה בקשרי מסחר ויזמות עם השוק הסיני.

 

בתום ההרצאה התקיים פאנל של בוגרים ודיון בכירים בנושא המצוינות בניהול ובשאלה האם יש די מנהלים טובים בישראל? את הדיון ניהלו יפתח רון-טל, אלוף (במיל') יו"ר חברת חשמל, איל מליס, מנכ"ל תשלובת החלב של חברת תנובה ונדב קידרון, נשיא ומנכ"ל חברת הביוטכנולוגיה אורמד. את הערב חתמה הרצאתו של הג'ודוקא לשעבר אריק זאבי, שאף זכה במדליה אולימפית ובאליפות אירופה. זאבי הרצה בנושא: איך לנצח בקרבות היום-יום? 

 

לאלבום התמונות מהאירוע