מפגש בוגרי מדעי החיים וכימיה

מפגש שני בסדרת מפגשי 'בוגרים על הבר', יוחד הפעם לבוגרי הפקולטה למדעי החיים והמחלקה לכימיה. האירוע יתקיים ביום רביעי, 14 באוקטובר 2015, ב-Blend Bar ברחוב הסיבים 47, פתח תקוה, ויחל בשעה 20:30

 

המפגש יפתח בהתכנסות שתאפשר לבוגרים הזדמנות לחדש היכרויות מתקופת הלימודים, לערוך היכרויות חדשות, לפתח קשרים מקצועיים חדשים ולהתעדכן הן בחידושים המקצועיים והאישיים. כמו כן ניתן יהיה לקבל פרטים על לימודים מתקדמים בתחומי מדעי החיים וכימיה.

 

לאחר מכן ירצה למשתתפים בוגר בר-אילן ד"ר גיא רוזנטל, על אתגרים והזדמנויות בפיתוח תרופות חדשות. ד"ר רוזנטל גיא הוא בוגר המסלול המשולב לתואר שלישי בביוכימיה, בפקולטה למדעי החיים במסלול שילוב עם התעשייה. בעבר עבד כחוקר בקבוצת הביוכימיה בחברת VBL Therapeutics, המפתחת טיפולים ביולוגיים חדשניים והוביל פיתוח של פלטפורמה לשינוע תרופות מבוססת תרפיה גנית בתחום הביולוגיה של כלי דם. לאחר מכן ייסד וניהל מיזם אשר סיפק ייעוץ, התוויית אסטרטגיה עסקית וגיוס כספים לחברות הזנק בתחום ה-Tech , Bio-medical Device ו-Biotechnolog. כיום הוא מכהן כמנהל קשרי אקדמיה גלובליים בחברת טבע. במסגרת זו הוא יוצר ומנהל שיתופי פעולה מדעיים ורשתות מחקר גלובליות עם מוסדות מחקר אקדמיים כחלק מאסטרטגיית חטיבת המחקר והפיתוח הגלובלית בחברה.

 

עוד יגיעו לאירוע נציגי הגיוס של חברת טבע, שיספרו לבוגרים על משרות פתוחות בחברה ויאפשרו למעוניינים להגיש מועמדות ולמסור קורות חיים.

 

הכניסה לאירוע בתשלום של 20 שקלים לאדם. כל כרטיס מקנה בירה ראשונה חינם (1/3 ליטר). התשלום במזומן.

 

ניתן להגיע עם בני/בנות זוג ואורחים נוספים שאינם בוגרי האוניברסיטה.

 

יש להירשם מראש בדף האירוע: http://goo.gl/forms/rXCFYsKEbc